Avaleht Vallavolikogu

Vallavolikogu koosseis

E-posti aadress Prindi PDF

          VALLAVOLIKOGU KOOSSEIS

Volikogu esimees - Jaanus Raidal
Volikogu aseesimees - Teet Reedi

Volikogu üldmeil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.                                                                                                                       

Jrk. NIMI VALIMISNIMEKIRI KONTAKT
1. Marika Ein VL Otepää Kodanik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
2. Miia Pallase VL Otepää Kodanik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
3. Kalev Lemmik VL Otepää Kodanik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
4. Teet Reedi VL Otepää Kodanik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
5. Karl Mõts VL Otepää Kodanik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
6. Külli Uibo Reformierakond See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
7. Merlin Müür Reformierakond See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
8. Aivar Nigol Reformierakond See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
9. Jaanus Raidal VL Otepää See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
10. Viljar Teder VL Otepää See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
11. Silver Eljand VL Otepää See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
12. Siim Kalda VL Meie Kodu See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
13. Martin Teder VL Meie Kodu See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
14. Tanel Ojaste VL Meie Kodu See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
15. Peeter Kangur  IRL See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.


Enn Sepma volitused volikogu liikmena vastavalt tema avaldusele on peatatud tähtajaliselt alates 01.03.2014. a kuni 31.08.2014. a;
Urmas Kuldmaa volitused volikogu liikmena vastavalt tema avaldusele on peatatud tähtajatult, kuid mitte lühemaks kui kolmeks kuuks (s.o kuni 31. maini 2014. a). Otepää valla valimiskomisjon määras volinike asendusliikmeteks Külli Uibo ja Peeter Kanguri.
Vallavolikogus on registreeritud kaks fraktsiooni - VL Meie Kodu ja VL Otepää Kodanik.

Volikogu liikmete volituste peatumine ja asendusliikmete määramine.
Otepää valla valimiskomijsoni 28.02.2014 otsus nr 8-1.11-2

Volikogu liikme Kuldar Veere volitused volikogu liikmena on peatatud seoses tema valimisega vallavanemaks. Volikogu asendusliige on Marika Ein.
Otepää valla valimiskomisjoni 26.11.2013 otsus nr 8-1.11-17


Kolmepoolne koostöölepe (pdf)


Dokumendiregister

Volikogu istungid toimuvad kord kuus. Volikogu istungite päevakorda saab vaadata avalehel rubriigis Kuu volikogus.

 

Viimati uuendatud Neljapäev, 27 Märts 2014 16:17  

SÜNDMUSTE KALENDEREESTI LIPP 130

KONTAKTANDMED
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. +372 766 4800
Mob.+372 515 7139
E-post:
vald@otepaa.ee
Avatud E. 8.00-18.00
T. K. ja N. 8.00-17.00
R. 8.00-15.30
LÕUNA 12.00-13.00
Reedel lõuna kell 12.00-12.30

Kuu vallavolikogus

Otepää Vallavolikogu korraline istung toimub maikuus.

Loe lisa...

Kultuurikalender

Nädal vallavalitsuses

17. nädala eelinfo (21.04 -27.04.2014)
Vallavalitsuse istungite kohta vaata infot SIIT
Loe lisa...

Jurist vastab

Tööinspektsioon koostöös Otepää vallavalitsusega on avanud rubriigi "Jurist vastab". Soovime olla abiks nii tööandjale kui ka töötajale uue töölepinguseadusega harjumisel.

Loe edasi

Otepää Teataja