Avaleht Uudiste arhiiv Vabariigi aastapäeva tähistati kahuriveoga

Vabariigi aastapäeva tähistati kahuriveoga

E-posti aadress Prindi PDF

24.veebruari, Eesti Vabariigi 95.aastapäeva, tähistati Otepääl juba traditsiooniks saanud kahuriveoga. Toimus perepäev, kus lustida said nii suured kui väikesed.
24.veebruaril toimus EELK Otepää Maarja kirikus Vabariigi aastapäeva pidulik jumalateenistus, mille viis läbi EELK Otepää Maarja koguduse vaimulik Marko Tiirmaa. Seejärel asetati Otepää Vabadussamba jalamile Vabadussõjas võidelnute mälestuseks pärjad.

Keskpäeval algas Tehvandil, Neljakasemäel, lustlik perepäev. Üleval oli kaitseliidu relvanäitus, Otepää noorkaitseliitlased näitasid kaitseliitlase Andrus Sumbergi juhendamisel huvilistele relvi. Oma tegevusi tutvustasid päästjad ja Tartu kiirabi töötajad. Politsei sõidutas lapsi mootorsaanidega, lapsed said tutvust teha ka ehtsate kelgukoertega. Naiskodukaitse Otepää jaoskond pakkus sõdurisuppi ja teed. Perepäeva vedas KL Valgamaa maleva kaplan Marko Tiirmaa, kokkutulnuid tervitas Otepää vallavolikogu esimees Aivar Nigol.  Otepää Avatud Noortekeskuse eestvedamisel toimusid mitmesugused võistlused, oma jõudu pandi proovile ka juba traditsiooniks kujunenud kahurivedamise võistlusel.

Perepäeva üks organisaatoritest, Naiskodukaitse Valga ringkonna Otepää jaoskonna esinaine Mari Mõttus tundis headmeelt rohke osavõtu üle. „Heameel oli näha, et just lastega pered olid kohal,“ sõnas Mari Mõttus. „Tänan kõiki, kes andsid oma panuse perepäeva edukaks läbiviimiseks!“
Perepäeva korraldasid: KL Otepää Üksikkompanii, Naiskodukaitse Otepää jaoskond, Päästeamet, Politsei, Tartu Kiirabi, Otepää Avatud Noortekeskus, Otepää vald, Otepää Kultuurikeskus, MTÜ Eesti Kelgukoeraspordi Liit.

Fotod SIIT

Monika Otrokova
Otepää Vallavalitsus
Kommunikatsioonijuht

 


Otepää 900 ideekonkursi hääletus

SÜNDMUSTE KALENDER


KONTAKTANDMED
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. +372 766 4800
Mob.+372 515 7139
E-post:
vald@otepaa.ee
Avatud E. 8.00-18.00
T. K. ja N. 8.00-17.00
R. 8.00-15.30
LÕUNA 12.00-13.00
Reedel lõuna kell 12.00-12.30

Kuu vallavolikogus

Otepää Vallavolikogu istung toimub 18.augustil 2015 kell 15.00 Otepää Vallavalitsuse III korruse saalis.

Loe lisa...

Kultuurikalender

Nädal vallavalitsuses

27. nädala eelinfo (29.06. -05.07.2015)
Vallavalitsuse istungite kohta vaata infot SIIT
Loe lisa...

Jurist vastab

Tööinspektsioon koostöös Otepää vallavalitsusega on avanud rubriigi "Jurist vastab". Soovime olla abiks nii tööandjale kui ka töötajale uue töölepinguseadusega harjumisel.

Loe edasi

Otepää Teataja