Avaleht Uudiste arhiiv Otepää Gümnaasiumi õpilased korraldavad heategevuskontserdi

Otepää Gümnaasiumi õpilased korraldavad heategevuskontserdi

E-posti aadress Prindi PDF

15.veebruaril kell 19.00 korraldavad kolm Otepää Gümnaasiumi tüdrukut Otepää Gümnaasiumis heategevusliku sõbrapäeva kontserdi „Märkame ja aitame üksteist“.

Kontserdi tulu läheb jagamisele Otepää valla abivajavate perede vahel. Idee teha kontsert sündis Maiken Vähil, Mari-Ly Kapil ja Lisett Segaril kooli uurimustööd tehes. „Kontserdiks on kõik valmis, vaja on veel printida kavalehed ja teha muud väiksemad ettevalmistused,“ rääkis Lisett Segar.

Eelnevalt viisid tüdrukud läbi Otepää Kultuurikeskuses korjanduse, mida rekaalmiti Facebooki ja vallalehe Otepää Teataja abil ning mille vastu tunti suurt huvi. Korjandusele toodi kõike – riideid, jalanõusid, mööblit, serviise ja mänguasju. Annetusi tehti isegi SmartPosti abil.

„Tahame tänada kõiki, kes tõid korjandusele asju, kes aitasid heategevusprojekti läbi viia  ja toetasid meid hea sõnaga,“ ütles Lisett Segar. Kõik korjanduse käigus kogutud asjad jagatakse Otepää vallavalitsuse sotsiaalteenistuse kaasabil abivajajate vahel laiali.

Otepää vallavanem Merlin Müür tunnustas tüdrukuid tubli algatuse eest: „Teeb heameelt, et meie noortel on hästi arenenud sotsiaalne vastutus, et nad oskavad ning tahavad märgata abivajajaid.“

Vallavanem märkis, et Otepää Gümnaasiumis on läbi aegade olnud traditsiooniks tegeleda erinevate sotsiaal- ja heategevusprojektidega. „Eestisisene õpilasvahetuse programm VeniVidiVici, mitmesugused heategevusüritused lastekodulaste ja abivajavate perekondade heaks – see kõik on olnud Otepää Gümnaasiumi noorte algatus,“ sõnas Merlin Müür. „Loodan, et Otepää Gümnaasiumi noorte tegevus aitab muuta ühiskondlikku suhtumist ja juhib meie tähelepanu senisest enam nendele, kes vajavad abi.“

Kontserdil esinevad Otepää Gümnaasiumi endised ja praegused õpilased ning üllatusesinejana lauluvõistluse „Eesti otsib Superstaari“ laulja. 

Heategevuslik sõbrapäeva kontsert
„Märkame ja aitame üksteist“
15.veebruar 2013 kell 19.00
Otepää Gümnaasiumis
Pilet 2 eurot
Kontserdi tulu läheb jagamisele Otepää valla abivajavate perede vahel.

Fotol: Maiken Vähi, Mari-Ly Kapp ja Lisett Segaril

Viimati uuendatud Kolmapäev, 13 Veebruar 2013 13:26  


Otepää 900 ideekonkursi hääletus

SÜNDMUSTE KALENDER


KONTAKTANDMED
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. +372 766 4800
Mob.+372 515 7139
E-post:
vald@otepaa.ee
Avatud E. 8.00-18.00
T. K. ja N. 8.00-17.00
R. 8.00-15.30
LÕUNA 12.00-13.00
Reedel lõuna kell 12.00-12.30

Kuu vallavolikogus

Otepää Vallavolikogu istung toimub 18.augustil 2015 kell 15.00 Otepää Vallavalitsuse III korruse saalis.

Loe lisa...

Kultuurikalender

Nädal vallavalitsuses

27. nädala eelinfo (29.06. -05.07.2015)
Vallavalitsuse istungite kohta vaata infot SIIT
Loe lisa...

Jurist vastab

Tööinspektsioon koostöös Otepää vallavalitsusega on avanud rubriigi "Jurist vastab". Soovime olla abiks nii tööandjale kui ka töötajale uue töölepinguseadusega harjumisel.

Loe edasi

Otepää Teataja