Avaleht Uudiste arhiiv Valgamaa alustas imago kujundamise ja enesetutvustamise kampaaniat Tallinnas

Valgamaa alustas imago kujundamise ja enesetutvustamise kampaaniat Tallinnas

E-posti aadress Prindi PDF

MTÜ Valgamaa Partnerluskogu alustas sellel nädalal Valgamaad pealinlastele tutvustava kampaaniaga. Tallinna tänavates on võimalik näha pilte erinevates Valgamaal toimuvatest üritustest.  
Eesmärgiks teadvustada kõigile, et Valgamaa oma mitmete ürituste ning ettevõtmistega on põnev koht Lõuna-Eestis, kuhu tasub tulla.  

Maakonna maineuuring tõi välja, et maine pole negatiivne, kuid Valgamaast ei teata just palju. „Valgamaal toimub aastaringselt toredaid üritusi, mis lähevad korda paljudele inimestele.

Neid  tullakse vaatama nii lähedalt kui kaugelt. Kahjuks teatakse, aga vähem, et need toimuvad just Valgamaal“, ütles MTÜ Valgamaa Partnerluskogu tegevjuht Tiina Ivask.

„Et parandada Valgamaa mainet, tuleb muuta ettekujutust maakonnast. Kahjuks on inimesi nii Tallinnas kui mujal Eestis, kes ei tea, kus maakonnas toimub Leigo Järvemuusika.

Sama lugu on teiste suurüritustega. Ideega maakonda tutvustada on tulnud kaasa ka noored. Näiteks Valgamaa talveöölaulupeo korraldajad. Omalaadne laulupidu kooride ja publiku osavõtul aitas rikastada Valgamaa ühisüritusi, kuid aitas kaasa ka maakonna tuntusele. Seega me pole arenematu, kauge, kasutu, vaene ja külm ääremaa,“ lisas  Valga maavanem Margus Lepik mainekampaaniat kommenteerides.

Tallinnas toimuv reklaamikampaania on vaid üks osa Valgamaa mainekujundusprojektist. Näiteks on alustatud traditsiooniga, kus igal suurvõitlustel kingitakse võitjale „Valgamaa padi.
Nii on maakonna kihelkonnamustris padja saanud Rally Estonia, TrisTari 111 jpt  tiitlivõistluste esitiitli pälvinud.  Samuti on valminud videoklipp: „Valgamaa kõige kaunim, paremini hoitud ja armastatud saladus Lõuna-Eestis“

Videoklippi saab näha aadressil: http://valga.maavalitsus.ee/et/uldinfo
Tallinna kampaania foto autor Triin Junkur
Foto "Valgamaa padjad" autor Kaja Mõts 

Vabad töökohad

Otepää Vallavalitsus otsib oma meeskonda haridus- ja kultuurinõunikku.

Otepää Gümnaasium otsib inglise keele õpetajat ja raamatukoguhoidjat.

Otepää Lasteaed võtab tööle õppealajuhataja.

Otepää Muusikakool võtab tööle muusikaloo õpetaja ja lauluõpetaja.
Loe lisa...EESTI LIPP 131
OTEPÄÄ 900

SÜNDMUSTE KALENDER


KONTAKTANDMED
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. +372 766 4800
Mob.+372 515 7139
E-post:
vald@otepaa.ee
Avatud E. 8.00-18.00
T. K. ja N. 8.00-17.00
R. 8.00-15.30
LÕUNA 12.00-13.00
Reedel lõuna kell 12.00-12.30

Kuu vallavolikogus

Otepää Vallavolikogu istung toimub 21.mail 2015 kell 15.00

Loe lisa...

Kultuurikalender

Nädal vallavalitsuses

21. nädala eelinfo (18.05. -24.05.2015)
Vallavalitsuse istungite kohta vaata infot SIIT
Loe lisa...

Jurist vastab

Tööinspektsioon koostöös Otepää vallavalitsusega on avanud rubriigi "Jurist vastab". Soovime olla abiks nii tööandjale kui ka töötajale uue töölepinguseadusega harjumisel.

Loe edasi

Otepää Teataja