Avaleht Uudiste arhiiv Portugali MM-ralli võitja Mads Østberg tuleb auto24 Rally Estonia võitu kaitsma

Portugali MM-ralli võitja Mads Østberg tuleb auto24 Rally Estonia võitu kaitsma

E-posti aadress Prindi PDF

20.-21. juulil sõidetakse Otepää ümbruses auto24 Rally Estonia, mille sõitjate nimekiri on saanud väärilise  täienduse. 13. juunil Catwees Honda Tallinna esinduses toimunud pressikonverentsil avalikustati uudis, et tänavu  Portugali MM-ralli võitnud ja hetkel WRC sarjas kolmandat kohta hoidvad Mads Østberg ja Jonas Andersson tulevad auto24 Rally Estonia’le oma mullust võitu kaitsma. Meeste sõiduvahendiks sarnaselt eelmise aastaga on Ford Fiesta RS WRC.
Mads Østberg on tänavu WRC sarjas näidanud häid tulemusi ja kiirust, peale kuute etappi ollakse sarjas kolmandal kohal, parim tulemus pärineb Portugalist, kus meeskond sai oma esimese WRC rallivõidu.
 
Mads Østberg: „Ootan suure põnevusega starti auto24 Rally Estonia’l, sest tulen siia võitu kaitsma. Samuti on auto24 Rally Estonia meile oluliseks stardiks enne Neste Oil Rally Finland’i, kus soovime näidata head tulemust ning võistlus Eestis on meile heaks testiks.“
Tänavune auto24 Rally Estonia paistab silma mitmete uuendustega, mis teenivad eeskätt rallipubliku huve. Edukalt on alustanud Eesti suurima autoportaali auto24.ee keskkonnas avatud rallipood, kust on ostetud juba hulgaliselt rallipasse ja fännitooteid. 
 
Urmo Aava, auto24 Rally Estonia direktor: „Sellel aastal soovime olla veel rohkem perekesksemad, samal ajal kui mehed Eesti parimatel kiiruskatsetel spetsiaalsetes publikukohtades sõitjate tegemistele kaasa elavad, saavad naised aega sisustada Tehvandi spordikeskuse territooriumil asuval Cosmopolitani naistealal ja lastele on tänavu mõeldud samuti Tehvandil asuv Lõunakeskuse lasteala. Tahaks tänada meie head koostööpartnerit Sky Plus’i, kelle eestvedamisel saab rallipeol näha esinemas Eesti tippartiste. Uue ja innovaatilise lahendusena kanname otseülekandes üle Otepää linnakatset, mida saab näha TV6 ja Viasat Sport Baltic vahendusel.  Internetis on otseülekannet võimalik jälgida nii auto24.ee kui tv3play.ee keskkondades.“
 
Eesti suurima autoportaali auto24.ee keskkonnas on avatud auto24 Rally Estonia rallipood. Täpne veebiaadress on www.auto24.ee/eshop ja sealt on endale võimalus soetada nii rallipasse kui fännitooteid. Tänavu on müügil ka Kids rallipass, mis tagab piiramatu ajalimiidiga sissepääsu Tehvandi Staadionil Lõunakeskuse lastealasse reede 20. ja laupäeval 21. juulil. Fännitoodetest saab osta erinevaid särke nii meestele kui naistele ja lastele, kruuse, peakatteid ja palju muud.
 
Tellitud kaubad toimetab kohale auto24 Rally Estonia ametlik kullerfirma DPD, Eestis järgmise tööpäeva jooksul ja Lätis, Leedus ning Soomes 48h jooksul juhul kui tellimus on tehtud enne 15:00. Juuni lõpuni on kohale toimetamine tasuta.
 
auto24 Rally Estonia 2012 sõidetakse 20.-21. juulil ja tegu on Eesti, Läti, Balti ja NEZ autoralli meistrivõistluste etapiga ning FIA European Historic Sporting Rally Championship sarja etapiga.  

Margus Kiiver
auto24 Rally Estonia 2012 pressiesindaja

 


Otepää 900 ideekonkursi hääletus

SÜNDMUSTE KALENDER


KONTAKTANDMED
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. +372 766 4800
Mob.+372 515 7139
E-post:
vald@otepaa.ee
Avatud E. 8.00-18.00
T. K. ja N. 8.00-17.00
R. 8.00-15.30
LÕUNA 12.00-13.00
Reedel lõuna kell 12.00-12.30

Kuu vallavolikogus

Otepää Vallavolikogu istung toimub 18.augustil 2015 kell 15.00 Otepää Vallavalitsuse III korruse saalis.

Loe lisa...

Kultuurikalender

Nädal vallavalitsuses

27. nädala eelinfo (29.06. -05.07.2015)
Vallavalitsuse istungite kohta vaata infot SIIT
Loe lisa...

Jurist vastab

Tööinspektsioon koostöös Otepää vallavalitsusega on avanud rubriigi "Jurist vastab". Soovime olla abiks nii tööandjale kui ka töötajale uue töölepinguseadusega harjumisel.

Loe edasi

Otepää Teataja