Spordiklubid ja sportimise võimalused

15.02.17

 

OTEPÄÄL TEGUTSEVAD SPORDIKLUBID
 

BX Klubi – lumelauasõit
Magnar Freimuth 
bx@bxklubi.eu
 
Jalgpalliklubi FC Elva
Marek Naaris
marek@fcelva.ee
 
Jalgpalliklubi FC Otepää
Martin Teder 
martin@fcotepaa.ee
Martin Raid 
martinr@fcotepaa.ee 
 
JJ-Street Tantsukool
Sigrid Avald
sigrid@jjstreet.ee
 
Judoklubi Do
Andres Põhjala 
andres@do.ee
 
Karupesa Team – murdmaasuusatamine
Tanel Ojaste 
info@karupesateam.ee
tanel@ojaste.ee
 
Lumelauaklubi Bricole
Jaanus Ilp
Jaanus.Ilp@gmail.com
 
Mäesuusaklubi Väike Munamägi
Peeter Siim 
siimpeeter@gmail.com
 
Nuustaku Tenniseklubi
Toivo Lukka 
nuustaku.tennis@mail.ee
 
Nüpli Külakeskus – ratsutamine
Marek Piho
Anu Piho
pihomarek@tobrahobused.ee
 
Otepää Golfiklubi
www.ogk.ee
kontaktisik sekretär Ursula Muts
ursula@ogk.ee
 
Otepää Rattaklubi
Andri Lebedev
andri.lebedev@gmail.com
 
Otepää Spordiklubi
Suusahüpped, kahevõistlus, orienteerumine
Arvo Saal 
arvo.saal@mail.ee
Silver Eljand 
silver.eljand@mail.ee 
 
Oti Spordiklubi
Laskesuusatamine, võrkpall, maastikuratas
Neeme Ernits 
Ants Orasson 
otepaa.rattasõit@mail.ee
neeme@tehvandi.ee
Raivo Kalda
raivo@otipubi.ee
 
Otepää Võrkpalliklubi
Toomas Tiidt 
toomastiidt@gmail.com
 
Otepää Õhujõud
Lumelauasõit, discgolf
Ivo Haamer 
ivo@airforce.ee
Tauno Tõld 
taunotold@hotmail.com
 
Suusa- ja Lumelauakool MTÜ
Priidik Vesi
Joel Pärle
Priit Pärle
priidik@suusakool.ee
joel@suusakool.ee
 
Tantsukool Tango
Veiko Ratas 
veiko.ratas@gmail.com
 
Tartu Ujumisklubi MTÜ
Krislin Laving
krislin@tuk.ee
 
Tartu Kalev – kergejõustik
Toomas Halliste 
halliste@msn.com
 
Tartu Kalev – sulgpall
Indrek Küüts 
Indrek.kyyts@mail.ee
 
Võimlemisklubi Rütmika Võimlemiskool
Lea Kriibi
lea@rytmika.ee
 
Valgamaa Spordiveteranide Otepää osakond
Petanqui
Tõnu Ainsoo 
tonu.ainsoo@gmail.com
 
 
Toimetaja: MONIKA OTROKOVA