Parimad sportlased

13.03.17

Otepää valla parimad sportlasi aitavad Otepää Vallavalitsusel valida valla spordiklubid, sportlased ja kõik spordisõbrad.

2011
Parim meessportlane  Jaak Mae (murdmaasuusatamine)
Parim naissportlane  Triin Ojaste (murdmaasuusatamine)
Parim treener Ants Orasson (laskesuusatamine, Zahkna team, Oti Spordiklubi)
Parim võistkond Karupesa Team naiskond (murdmaasuusatamine Anette Veerpalu, Triin Ojaste, Keidy Kütt)
Parim neiu Maarja Maranik (laskesuusatamine, orienteerumine) 
Parim noormees Karl Laasik (murdmaasuusatamine)
Parim veteran Ene Aigro (murdmaasuusatamine)


2012
Parim meessportlane – Karl-August Tiirmaa (suusahüpped)
Parim naissportlane – Triin Ojaste (murdmaasuusatamine)
Parim noorsportlane - Grete Gaim (laskesuusatamine)
Parim noorsportlane - Andreas Veerpalu (murdmaasuusatamine)
Parim veteran - Tõnu Ainsoo (kergejõustik)
Parim võistkond – Otepää Spordiklubi suusahüppe meeskond (koosseisus Artti Aigro, Mihkel Oja, Karl-August Tiirmaa)
Parim treener - Kalju Ojaste (murdmaasuusatamine)


2013
Otepää valla meessportlane - Karl - August Tiirmaa (suusahüpped)
Otepää valla naissportlane - Triin Ojaste (murdmaasuusatamine)
Otepää valla noorsportlane neiu  - Carmen Piho (mäesuusatamine)
Otepää valla noorsportlane noormees - Andres Saal (orienteerumine)
Otepää valla veteran - Liivi Parik (orienteerumine)
Otepää valla võistkond - FC Otepää esindusmeeskond (jalgpall)
Otepää valla treener - Kalju Ojaste (murdmaasuusatamine)
Eriauhind Otepää valla noorsportlane - Airiin Pikk (suusahüpped)      


2014
Parim meessportlane: Karl August Tiirmaa
Parim naissportlane: Triin Ojaste
Parim noorsportlane (neiu): Kristiine Aluvee
Parim noorsportlane (noormees): Artti Aigro
Parim veteran: Liivi Parik
Parimad võistkond:  Karupesa Team naiskond (Triin Ojaste, Laura Alba, Anette Veerpalu)
Parim treener: Tanel Ojaste
Eriauhind: Markus Mõttus (võistlustants)

 

2015
Parim meessportlane: Hans Teearu
Parim naissportlane: Kristiin Oja
Parim võistkond: Põhjakotkas Otepää suusahüppemeeskond (Markkus Alter, Artti Aigro, Kenno Ruukel)
Parim treener: Tanel Ojaste
Parim noorsportlane (neiu kuni 19 a.): Mariel Merlii Pulles
Parim noorsportlane (noormees kuni 19 a.): Andres Saal
Parim veteran: Ene Aigro 

 

2016
Parim meessportlane: Karl-August Tiirmaa – Otepää Spordiklubi, suusahüpped, kahevõistlus
Parim naissportlane: Anette Veerpalu – SK Sparta, murdmaasuusatamine
Parim võistkond: FC Otepää esindusmeeskond
Parim noorte võistkond: SK Karupesa Team poiste U14 teatesuusatamise meeskond (Ivar Všivtsev, Steve Vahi, Oskar Unn)
Parim treener: Peeter Siim – MSK Väike-Munamägi
Parim noorsportlane (neiu kuni 19 a.): Carmen Piho – MSK Väike-Munamägi, slaalom, suurslaalom, ülisuurslaalom, mäekahevõistlus
Parim noorsportlane (noormees kuni 19 a.): Markkus Alter – Põhjakotkas Otepää, kahevõistlus ja suusahüpped
Parim spordiveteran: Tõnu Ainsoo – kergejõustik
Spordiperekond: Jana ja Jaak Mae pere

 

 

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA