Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

 

 

 

Kalender

« Tagasi

Pühajärve Jaanituli 2017

Alguskuupäev: 22.06.17
Kestus 18:00 – 19:00
Tüüp: Kontsert
Asukoht: Pühajärve park, Otepää, Otepää vald, Valga maakond
  + Lisa minu kalendrisse
22.-23.06.2017
Pühajärve laululaval 
Pühajärve Jaanituli 2017
Aasta kõige olulisemat suvepüha peetakse 11. korda Otepääl suurejoonelise jaanipäeva festivaliga Pühajärve Jaanituli. Looduskauni Pühajärve ääres 22. ja 23. juunil toimuvale jaanipeole saabuvad sel aastal Soome tuntuim rokkbänd The Rasmus ja maailmakuulus muusikaprodutsent Netsky.
 
Pühajärve Jaanituli 2017 pakub jaanipühadel meelelahutusprogrammi Pühajärve pargis, rannas ja lauluväljakul. Eesti artistide nimistu on juba 11. aastat toimuvale vabariigi suurimale jaanitulele omane: 2 Quick Start, Tanel Padar & The Sun, Smilers, Terminaator, Eestit Eurovisioonil esindav Koit Toome, Karl-Erik Taukar, Liis Lemsalu, Ott Lepland, Shanon, Traffic, Merlyn Uusküla, Beyond & Beyond, Reket ja esmakordselt Lõuna-Eestis suure välikontserdiga esinev räpisensatsioon Tommy Cash. 
 
 
 
Piletimüük algab 16.märtsil kell 10:00. Ainult veebilehel www.jaanituli.ee eelregistreerunutele piletid müügil erihinnaga. 
 
Videod:
Jaanituli 2015 aftermovie
https://www.youtube.com/watch?v=VPOW-XqwaZE
The Rasmus - “In The Shadows”
https://www.youtube.com/watch?v=_ao2u7F_Qzg
Netsky - “Rio”
https://www.youtube.com/watch?v=qFDP9egTwfM
 
Lisainfo: 
www.jaanituli.ee 
www.facebook.com/jaanituli 
www.instagram.com/jaanituli