Kultuurikeskused

12.01.18
Otepää Kultuurikeskus

Juhataja - valla kultuurijuht Sirje Ginter
E-post: sirje.ginter@otepaa.ee
Virulombi 2, 67404 OTEPÄÄ
Mob. 50 97 795

Administraator Karin Sallok
Karin.Sallok@otepaa.ee

Helitehnik Elmo Saul

Majapidaja Miia Kuuskne


Sangaste Seltsimaja
Perenaine Raili Mandli

Valga mnt 7, Sangaste alevik
Raili Mandli
Tel: 5682 2022
E-post: Raili.Mandli@otepaa.ee
 
Nõuni Maakultuurimaja
Nõuni, 67515 Valga maakond
Juhataja Kalev Lõhmus
Tel. 513 9071
E-post: Kalev.Lohmus@otepaa.ee

Perenaine Marika Viks
E-post: Marika.Viks@otepaa.ee
 
Puka Rahvamaja
Juhataja Helgi Pung
Valgamaa, Puka alevik, Otepää vald

Tel. 527 4812
E-post: Helgi.Pung@otepaa.ee

 

Kuigatsi Seltsimaja
Õnne Paimre
E-post: Onne.Paimre@otepaa.ee