Otepää Kultuurikeskused

26.06.18

Alates 1. märtsist 2018 alustas oma tegevust Otepää Vallavalitsuse allasutus  Otepää Kultuurikeskused. Kultuurikeskuste allasutustena tegutsevad: Otepää kultuurimaja, Sangaste kultuurimaja, Puka kultuurimaja ja Nõuni kultuurimaja. 
 

Otepää Kultuurikeskused

Registrinumber: 77000683
Aadress: Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Virulombi tn 2, 67404

Otepää Kultuurikeskused põhimäärus


Otepää Kultuurikeskused tasuliste teenuste nimekiri
(Otepää Vallavalitsuse 26.03.2018 korraldus nr 132)

 

Juhataja: Jorma Riivald
Tel. +372 5845 4870
E-post: Jorma.Riivald@otepaa.ee
kultuurikeskused@otepaa.ee 

Loomejuht: Merilin Kirbits
Tel. +372 528 4902
E-post: Merilin.Kirbits@otepaa.ee


Otepää kultuurimaja (Otepää vald, Otepää linn, Virulombi tn 2, 67404)
Perenaine Merle Soonberg
Tel. +372 5662 6481
E-post: Merle.Soonberg@otepaa.ee

Helitehnik Elmo Saul

Majapidaja Miia Kuuskne


Sangaste kultuurimaja (Valga mnt 7, Sangaste alevik)
Perenaine Raili Mandli
Tel. +372 5682 2022
E-post: Raili.Mandli@otepaa.ee

 

Nõuni kultuurimaja (Nõuni, 67515 Valga maakond)
Perenaine Marika Viks
Tel. +372 5346 5648
E-post: Marika.Viks@otepaa.ee

 

Puka kultuurimaja (Puka alevik, Kesk 47, Otepää vald)
Perenaine Helgi Pung
Tel. +372 527 4812
E-post: Helgi.Pung@otepaa.ee

 

 

 

Kuigatsi Seltsimaja (ei ole valla allasutus)
Õnne Paimre
E-post: paimre@hot.ee