Hallatavad asutused

26.04.18

Asutus Juht Kontakt Puhkus
Otepää Gümnaasium Külle Viks
Tel. 766 8240; 5301 1550
26.03.-06.04.2018
02.07.-10.08.2018
27.12.-31.12.2018
 
Puka Keskkool Margot Keres Tel. 767 1960
E-post: margot.keres@puka.edu.ee
26.04.-06.05.2018
25.06.-19.08.2018
22.10.-04.11.2018
Pühajärve Põhikool Miia Pallase
Tel. 766 8555; 507 6285
02.04.-06.04.2018
25.06.-12.08.2018
Keeni Põhikool Maire Murumaa Tel. 769 6225; 59 182 772
E-post: maire@sangastevv.ee
22.06.-31.07.2018
01.10.-14.10.2018
27.12.-31.12.2018
Otepää Muusikakool Tanel Soovares
Tel. 765 5109; 5303 3037
01.07.-31.07.2018
24.09.-07.10.2018
20.11.-30.11.2018
Puka Kunstikool Esti Kittus Tel.767 1966; 5662 9357
E-post: Esti.Kittus@otepaa.ee
25.06.-19.08.2018
Otepää Lasteaed Marju Ilistom
Tel. 765 5689;5303 3034
01.06.-14.07.2018
Puka Lasteaed Nele Bend Tel. 769 2343
E-post: Nele.Bend@otepaa.ee
02.07.-03.08.2018
22.10.-30.10.2018
Otepää Linnaraamatukogu  Kaido Mägi
Tel. 766 4824
01.06.-07.07.2018
Pühajärve Raamatukogu Ly Haaviste
Tel. 766 8505
09.07.-12.07.2018
23.07.-23.08.2018
Sangaste Raamatukogu
Keeni Raamatukogu
Aino Oja Tel. 769 0494
Tel. 769 6236
E-post: Aino.Oja@otepaa.ee
16.07.-19.08.2018
Puka Raamatukogu Ene Markov Tel.
E-post: Ene.Markov@otepaa.ee
16.07.-03.08.2018
27.08.-12.09.2018
Kuigatsi Raamatukogu Õnne Paimre Tel. 769 2376
E-post: Onne.Paimre@otepaa.ee
02.07.-15.07.2018
19.11.-09.12.2018 
Nõuni Raamatukogu Külliki Reim  Tel. 765 7333
E-post: Kylliki.Reim@otepaa.ee
13.07.-26.07.2018
10.08.-24.08.2018
Otepää Kultuurikeskused Jorma Riivald
Tel. 5845 4870
25.06-07.07.2018
07.09-17.09.2018
Otepää Avatud Noortekeskus Kätlin Nukka
Tel. 5886 7270
18.06.-29.06.2018
09.07.-03.08.2018

 

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA