« Tagasi

Leigo Järvemuusika – muusika, tule ja valguse suurejooneline vaatemäng

Pikaajaliste traditsioonidega Leigo Järvemuusika Festival rõõmustab ka sel aastal nii põliseid Otepää elanikke kui suve-otepäälasi muusika, looduse ja valguse harmoonias toimuva vaatemänguga. Leigo Järvemuusika on 1998. aastal alguse saanud unikaalne üritus, mis on alates 2015. aastast pühendatud ainult klassikalisele muusikale. Ühtlasi kannab festival alates 2015. aastast EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) kvaliteedimärgist.


"Sel aastal on tegu väga mitme juubeli ühise tähistamisega – Leigo 20, Neeme Järvi 80 ja Eesti Riiklik Sümfooniaorkester 90. Ka Eesti Vabariigi juubeli algus kajastub selle aasta kavas," räägib Leigo Järvemuusika selleaastase programmi üks koostajatest, Marius Järvi.

Veel erilisemaks teeb käesoleva aasta festivali suurema järve peale ehitatav uus, suur lava.

"Leigo Järvemuusikat võib pidada maailmas ainulaadseks sündmuseks, mis annab vaatajale väga tugeva, unikaalse emotsiooni.  Meie arvukad väliskülalised on olnud lummatud imelisest vaatemängust koos kauni muusikaga. Soovitan kõigile, kes Leigol juba käinud ja neile, kes pole sinna veel jõudnud, külastada festivali juba sellel aastal," kutsub Marius Järvi kõiki meeldejäävast elamusest osa saama.


Olete kõik oodatud. Täpse programmi koos kellaaegadega leiad Leigo kodulehelt www.leigo.ee/festival.
Leigo Järvemuusika 2017 aasta piletid on saadaval Piletilevi müügikohtades üle Eesti.

 

Lisainfo:
Tiiu Tamm
tiiu@leigo.ee
www.leigo.ee/festival
+372 524 6543