« Tagasi

Aerusurf Pühajärve Rannahoones

Aerusurf on lõbus ajaveetmise võimalus avastamaks vee võlusid, parandamaks tasakaaluoskusi ning saamaks suurepärasesse füüsilisse vormi.
Aerusurf ehk inglise keeles stand up paddle surfing (SUP), stand up paddle boarding on Hawaiilt pärinev veespordiala, mis on viimastel aastatel ülemaailmselt ja ka Eestis kiiresti arenenud ning populaarsust kogunud. Seda seetõttu, et tegemist on spordialaga, mida võivad harrastada kõik inimesed olenemata vanusest.
Soovid nautida rahulikku sõitu järvel, surfata lainetes, proovida fitnessi ja joogat surfilaual – aerusurf on  universaalne spordiala oma mitmete erinevate liikidega ning rahuldab ka kõige nõudlikuma aerosurfari soovid.
Aerusurf on kogunud kiiresti palju populaarsust, on tema võlu seisneb tegevuse lihtsuses. Aerusurfi õppimine on ülimalt kerge, ei pea ootama tuult, piisab ühest lauast ja aerust. Kohe, kui oled saanud selgeks aerusurfi põhitehnikad, saad sa nautida sõitmist täielikult ning saavutad tunde justkui kõnniksid veel!
Tule suveks treeningsaalist välja ning treeni end vees, surfilaual. Surfi treening mõjub hästi nii vaimule kui ka kehale.
Saate korralda oma pere, töökaaslaste või sõpradega meeldejääva päeva vees! Tulge oma seltskonnaga surfama, lõbutsege ning nautige üksteise seltskonda. 
 
Tule ja proovi ning avasta oma uus lemmik spordiala OtiSurfiga!
 
Pühajärve värske õhk, puhas vesi, hea seltskond ning põnev tegevus jätab suvest kustumatud mälestused. Naudi  kaunist Otepää (kõrgustiku) loodust huvitavate tegevuste käigus, mis pakuvad Sulle suveelamusi.
Tule ja proovi ning avasta oma uus lemmik spordiala aerutades!
OtiSurf on avatud Pühajärve rannahoones kella 11-18    
Jooksev info korraldatavatest matkadest saartele , koolitustest ja üritustest on facebook/otisurf 
 
MTÜ Otisurf tegutseb koostöös Valgamaa Partnerluskoguga. 
 
Aerusurfi olulisemad ohutusnõuanded
• Kui oled algaja, siis vali aerutamiseks tuulevaba päev ja sile vesi.
• Alusta kindlasti sõitmist põlvedel, olles saavutanud tasakaalu ja kindluse laual võid hakata proovima sõitmist püsti seistes.
• Laual püsti seistes kontrolli, et jalad oleksid asetatud paralleelselt õlgade laiusega.
• Aeruta sirgete kätega ning jälgi ümbrust, mitte oma jalgu.
• Väldi  maatuult – kui midagi juhtub, viib tuul sind kaldast eemale.
• Kui oled algaja, siis ära mine üksi aerutama.
• Alusta tasapisi, et saada selgeks tehnika.
• Ära mine sõitma lainetele enne kui sa pole kindel, et seal hakkama saad.