« Tagasi

Tehvandi Mäejooks avab pühapäeval Eesti Ekstreemjooksu karikasarja!

23. aprillil toimub Otepääl ainulaadne ja kordumatu Tehvandi  Mäejooks, mis ühtlasi on esimest korda toimuva Eesti Ekstreemjooksu karikasarja avaetapiks! 
 
Tehvandi Mäejooksu teeb kogu Baltikumis eriliseks asjaolu, et jooksu finiš paikneb Tehvandi K90 suusahüppemäe maandumistrampliini ülemises osas, mistõttu tuleb osalejatel finišisse jõudmiseks ronida mööda maandumistrampliinile paigaldatud võrkusid 110 m. 
 
Võistlus saab alguse kell 12.00 toimuva 2km pikkuse lühijooksuga, kuhu on oodatud osalema lapsed. Kell 12.30 antakse start 5,85km pikkusele põhijooksule, millest saab osa võtta nii individuaalselt kui ka võistkonnaga. Jooksud toimuvad Tehvandi rolleriradadel.
 
Eelregistreerimine võistlusele on küll lõppenud, kuid jooksusõpradel on võimalik ennast kirja panna ka kohapeal alates kell 10.00. Osalustasu sisaldab muuhulgas osalejamedalit, erikujundusega Tehvandi Mäejooksu peapaela ning Meie Liigume šokolaadi.
 
Võistluse peatoetaja, Tartus tegutsev Medita kliinik annetab vähiravifondile „Kingitud Elu" 1 euro iga jooksusõbra pealt, kes võtab osa pühapäevasest Tehvandi Mäejooksust. 
 
Lisaks loosib aia- ja metsatehnikaekspert Reginett kõikide osalejate vahel välja Husqvarna muruniiduki ning vanimale võistlusest osavõtjale on ette nähtud Ikodori kinkekaart.
 
Tehvandi Mäejooks on ka  esmakordselt Eesti Multispordi Liidu egiidi all toimuva Eesti Ekstreemjooksu karikasarja üheks osavõistluseks – sari saab alguse 23. aprillil Tehvandi Mäejooksuga, jätkub 10. juunil toimuva Tõrva Ekstreemjooksu ja 15. juulil korraldatavad Pajusi Mudajooksuga. Sarja viimane etapp, Saku Ekstreemjooks, toimub 5. augustil Harjumaal! 
 
Sarja kohta leiab infot aadressil http://multispordiliit.ee/eesti-ekstreemjooksu-karikasari-2017/ .
 
Tehvandi Mäejooksu peakorraldajateks on spordiklubi Meie Liigume koostöös Tehvandi Spordikeskuse ja Eesti Multispordi Liiduga.
 
Võistluse peatoetajaks on Tartus tegutsev Medita kliinik. Võistluse läbiviimist toetavad Otepää Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapital, Reginett, Ikodor, Tartu Mill, Tarmeko ja Enervit.
 
 
Lisainfo:
Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
5032748
siim@meieliigume.ee