« Tagasi

Tule 23. aprillil Otepääle jooksma ja ronima

Spordiklubi Meie Liigume eestvedamisel toimub 23. aprillil Otepääl ainulaadne ja kordumatu Tehvandi  Mäejooks, mis ühtlasi on esimest korda toimuva Eesti Ekstreemjooksu karikasarja avaetapiks! Lisaks 5,85km pikkusele põhijooksule toimub ka 2km pikkune noortele mõeldud lühijooks. Võistlema on oodatud ka 3-liikmelised võistkonnad!
 
Tehvandi Mäejooksu teeb kogu Baltikumis eriliseks asjaolu, et jooksu finiš paikneb Tehvandi K90 suusahüppemäe maandumistrampliini ülemises osas, mistõttu tuleb osalejatel finišisse jõudmiseks ronida mööda maandumistrampliinile paigaldatud võrkusid 110 m. 
 
Soodsam eelregistreerimine võistlusele on avatud kuni 16. aprillini sportos.eu keskkonnas aadressil https://www.sportos.eu/ee/et/meie-liigume-ii-tehvandi-maejooks/. Sealtsamast leiab ka täpsemat korralduslikku informatsiooni võistluse kohta.
 
Võistlusega on võimalik liituda ka kohapeal registreerudes kuni 30 minutit enne vastavat starti.
 
Osavõtutasu sisaldab osalejamedalit, erikujundusega peapaela, Meie Liigume šokolaadi, kvaliteetset korraldust ja kiibiga ajavõtmist. Auhinnatakse kõikide võistlusklasside kolme parimat osalejat ja kolme parimat võistkonda. Lisaks selguvad lühi- ja põhijooksul kiireimad ronijad!
 
Tehvandi Mäejooks on ka  esmakordselt Eesti Multispordi Liidu egiidi all toimuva Eesti Ekstreemjooksu karikasarja üheks osavõistluseks – sari saab alguse 23. aprillil Tehvandi Mäejooksuga, jätkub 10. juunil toimuva Tõrva Ekstreemjooksu ja 15. juulil korraldatavad Pajusi Mudajooksuga. Sarja viimane etapp, Saku Ekstreemjooks, toimub 5. augustil Harjumaal!
 
Sarja kohta leiab infot aadressil http://multispordiliit.ee/eesti-ekstreemjooksu-karikasari-2017/ .
 
Kõikidele sarja neljale etapile eelregistreerunule (ainult I ja II voor Internetis) on ette nähtud Eesti Ekstreemjooksusarja särk, mille kättesaamine toimub 23. aprillil toimuval Tehvandi mäejooksul!
 
Tehvandi Mäejooksu peakorraldajateks on spordiklubi Meie Liigume. Võistluse läbiviimist toetavad Eesti Multispordi Liit, Otepää Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapital, Ikodor, Tarmeko, Reginett, Enervit ja Medita kliinik!
 
Eesti Ekstreemjooksu karikasari toimub Eesti Multispordi Liidu, spordiklubi Meie Liigume ja Pisisaare Spordiklubi koostöös.
 
Lisainfo:
 
Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
5032748
siim@meieliigume.ee