« Tagasi

Kutse: Otepää linnakeskuse arenguseminar

Olete oodatud osalema Otepää linnakeskuse arenguseminarile, mis toimub neljapäeval, 2. märtsil kell 13.00-15.00 Otepää Kultuurikeskuses (Virulombi 2).
 
Otepää vald kavandab linnakeskuse arendamiseks taotleda toetust Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetmest. Kavas on kaks üksteisega seotud projekti: linna keskväljaku arendamine ja Eesti Lipu Keskuse rajamine.
 
Keskväljaku arendamise eesmärgiks on anda Otepää kesklinnale uue ühtlaselt ja loogiliselt kujundatud ilme andmine, mis omakorda muudaks linnasüdame elanikele, ettevõtjatele ja turistidele atraktiivsemaks.
 
Lipu keskuse rajamise eesmärgiks on luua nii Otepää külastajatele kui ka kohalikele elanikele uus ning huvitav võimalus vaba aja veetmiseks ja Eesti lipu eksponeerimiseks. Teatavasti pühitseti Eesti lipp sisse just Otepää pastoraadis, kuhu ongi keskus kavas rajada.
 
Tugeva taotluse koostamiseks on vaja visiooni sellest, mida esindusväljak linnale kaasa tooks ja kuidas kohalikku elu edendaks. Samuti ootame ideid lipu keskuse arendamiseks. Seetõttu kutsume Teid aktiivselt kaasa mõtlema ja ideid pakkuma!
 
Seminari aitavad läbi viia OÜ Cumulus Consulting konsultandid.
 
Hea ettevalmistatuse tagamiseks palume kindlasti hiljemalt 28. veebruariks registreeruda elektrooniliselt >SIIN<.
 
Kalev Laul
Otepää vallavanem