« Tagasi

Karupesa Teami tulemuste hooajakokkuvõte

Möödunud suusahooaeg kulges Karupesa Teami jaoks edukalt. Meie sportlased esinesid hästi mitmetel võistlustel Eestis ja välismaal ning saavutasid  palju suurepäraseid tulemusi. ETV-Swedbank noortesarjas osales kokku üle 500 noorsportlase 32-st erienvast suusaklubist üle Eesti. Karupesa Teami esindas selles sarjas kokku 29 noorsportlast (vanuses 9-23 aastat). Swedbanki noortesarjas jagatakse 5-le parimale medaleid, klubide arvestuses saavutas Karupesa Team kindla  esikoha. Üldkokkuvõttes saavutasid sarjas esikoha: M12 vanuseklassis Ivar Vsivtsev ja N16 klassis Teiloora Ojaste.

28

Eesti noorte meistrivõistlustelt saavutasid Karupesa Teami noored 4 kuldmedalit, 3 hõbedat ja 2 pronksi. Kokku oli Otepää suusaklubi medalite arvestuses klubidest teisel kohal. N18 vanuseklassis võitis Mariel Merlii Pulles kokku 3 kuldmedalit.