Sotsiaalteenistus

11.07.18

 

Amet Nimi Kontakt Vastuvõtuajad Puhkus
Sotsiaalteenistuse juhataja  Angelika Armolik Tel. 766 4825; 5303 3032
E-post: Angelika.Armolik@otepaa.ee
Otepää vallavalitsus
II korrus kabinet 224
E: 9.00-12.00; 14.00-17.30,
K: 10.00-12.00
09.07.-27.07.2018
22.10.-28.10.2018
30.12.-31.12.2018
 
 
 
 
Sotsiaaltööspetsialist Pille Sikk Tel. 766 8046; 524 7930
E-post: Pille.Sikk@otepaa.ee

Sangaste Teenuskeskus
T: 9.00 - 16.00
Puka Teenuskeskus
K: 09.00-13.00 

06.07.2018
30.07.-17.08.2018 
28.11.-14.12.2018 
 
Sotsiaaltööspetsialist Kersti Tamm Tel. 766 4827; 5199 4123
E-post: Kersti.Tamm@otepaa.ee 
Otepää vallavalitsus 
II korrus kabinet 222
N: 9.00-12.00;
14.00-16.00
 
18.07.-03.08.2018
Sotsiaaltööspetsialist (0,5)  

 

   
Sotsiaaltööspetsialist
(0,5)
   

 

 
 
Lastekaitsespetsialist 
 
Kristin Leht Tel. 766 4826; 512 5745
E-post: Kristin.Leht@otepaa.ee

Otepää vallavalitsus 
II korrus kabinet 223
E: 9.00-12.00; 13.00-17.00
K: 13.00-17.00

 
02.07.-15.07.2018
 
 
 
 
 

Lastekaitsespetsialist
(Teenistussuhe peatunud)

Kristel Ilves    
 
 
 
 
Hooldustöötaja  Rita Pärnik Tel. 5333 5185
E-post: Rita.Parnik@otepaa.ee
 
09.07.-30.07.2018
 
Hooldustöötaja  Andra Rüütli

Tel. 5197 0053
E-post: Andra.Ruutli@otepaa.ee 

 
16.07.-12.08.2018
 
 
Hooldustöötaja Evelin Petter

Tel. 5308 3023
E-post: Evelin.Petter@otepaa.ee

 
02.07.-20.07.2018
30.07.-10.08.2018
Hooldustöötaja * Merle Davõdov

Tel. 5919 4510

E-post: Merle.Davodov@otepaa.ee

 
02.07.-15.07.2018
03.09.-16.09.2018
Hooldustöötaja * Airin Hermann Tel. 5199 2717
E-post: Airin.Hermann@otepaa.ee
 
18.06.-05.07.2018
17.12.-31.12.2018
Hooldustöötaja * Annika Rehemaa E-post: Annika.Rehemaa@otepaa.ee  
23.07.-06.08.2018
22.10.-03.11.2018
Hooldustöötaja * Fred Leopard E-post: Fred.Leopard@otepaa.ee   13.08.-10.09.2018
Hooldustöötaja *        
Täisealiste tugiisik* Maido Männiste E-post: Maido.Manniste@otepaa.ee  
 
30.07.-27.08.2018
 
Täisealiste tugiisik* Anniki Kreek

Tel. 5919 9564
E-post: Anniki.Kreek@otepaa.ee

  02.07.-29.07.2018
Erivajadustega inimeste tegevusjuhendaja Linda Merekivi  Tel. 5199 3497
E-post: 
Linda.Merekivi@otepaa.ee
 
16.07.-29.07.2018
27.12.-31.12.2018
Tegevusjuhendaja        
Laste tugiisikud  Eve Koser, Margit Rello, Maret Jõe, Maire Liiv

 

* Töötajad projekti "Koduteenuse ja tugiisikuteenuse arendamine" raames. Loe projekti kohta SIIT

* Sangaste piirkonnas osutab koduhooldus- ja tugiisikuteenust MTÜ Tugitare.

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA