Avaleht

Lumeinfo

E-posti aadress Prindi PDF
Talvepealinnas Otepääl on nii mõndagi teha ja näha.

Infot valla ürituste kohta leiad SIIT.

Raadio SkyPlus edastab regulaarselt lumeinfot Otepää kohta, raadiot saad kuulata SIIT 

Otepää lumeinfo teisipäeval, 27. jaanuaril
Talvepealinnas Otepääl valmistutakse täna algavateks ja terve nädala kestvateks laskesuusatamise Euroopa meistrivõistlusteks, Täna kell 19.30 võistluste avamine staadionil! Ja kui mõnel pool Eestis lund napib, siis Otepääl on lund palju ja palju talviseid tegevusi:
Otepää kesklinnas, Linnamäe orus on avatud kogu perele mõeldud aktiivse vaba aja veetmise võimalusi pakkuv  Otepää Winterplace, kust leiad snowtubingu rajad, Zipfy kelkude laenutuse ja väikelastele mõeldud tuubikarusselli. Tasuta kasutamiseks on valgustatud kelgumägi ja uisuväljak Oti pubi kõrval. Otepää Winterplace ootab külastajaid täna kella 20-ni.
Mäesuusatajad ja lumelaudurid on oodatud Kuutsemäele, kus on avatud 4 laskumisnõlva ning Lilleoru paralleelnõlvale ehitatud väike lumepark hüpete ja obstaaklitega kella 19-ni.
Munaka nõlvad ja lumepark on avatud täna kella 20-ni.
Tähelepanu! Talispordi fännidel on nüüd võimalik Tartust suusabussiga Munakale ja tagasi sõita. Ja seda täiesti tasuta! Väljumised on igal teisipäeval ja neljapäeval kell 17:00 Tartu Lõunakeskusest, 17:15 Vanemuise alumine parkla, 18.00 jõudmine Munakale.
Tagasi Munakalt 20.15, Vanemuise alumisese parklas on buss kell 21, Lõunakeskuses 21.15. Kasuta võimalust!
Ansomäel on käigus on 3 supersnowtubingurada ja Lasketiiru nõlv lumelauatamiseks ning suusatamiseks. Täna on mägi avatud 20-ni.
Tehvandi suusarajad ja staadion on seoses laskesuusatamise Euroopa Lahtiste Meistrivõistlustega  tavasuusatajatele suletud kuni järgmise nädala kolmapäevani, s.t. 4.veebruari kella 10ni. Suusatamiseks soovitatakse kasutada Tartu Maratoni rada alates Munamäelt (pääs Munamäeni mööda kergliiklusteed Otepää linna piirilt) või 9 km pikkust Pühajärve –Kääriku matkarada.
Avatud on kelgutamiseks omade kelkudega omal vastutusel kelgumägi Tehvandil Neljakasemäel. Mägi on valgustatud igal õhtul kuni kell 21-ni. Kelke saab rentida ka lähedal asuvast laenutusest.
Mootorkelguhuvilistele korraldab Paap Kõlari Safarikeskus Väikese Munamäe all ettetellimisel lõbusõite lumetaksodel  ja mootorkelgusafareid.
Kuutsemäe kelgukeskuses renditakse mootorkelke ja korraldatakse mootorkelgusafareid täna õhtul kella 7-ni. Kelgukeskuse safariradadel saab sõita ka isiklike mootorkelkudega.
Suusa-,räätsa- ja tõukekelgumatkasid ning seiklustegevust Pühajärve jääl ja liikumisradadel ettetellimisel gruppidele alates 10st  inimesest pakub Loodusturism OÜ. Lisainfo loodusturism.ee-st.
Peale aktiivset päeva saad lõõgastuda  saunades ja SPA-des, maitsvaid lõunaid ning õhtusööke pakuvad Otepääl ja lähiümbruses restoranid, pubid ja kohvikud!


Üritused Otepääl
Tänasest kuni 3.veebruarini Tehvandi Spordikeskuses IBU Open  European  Championship Biathlon Otepää 2015. Korraldab  Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon. Täna kell 19.30 võistluste avamine staadionil. Võistlused pealtvaatajatele TASUTA!  Info:  http://otepaa.biathlon.ee/
Tule Otepääle talverõõme nautima! Siin on lund!  Küsi lisainfot Otepää Turismiinfokeskusest ja vaata turismilehte  www.otepaa.eu

Otepää lumeinfo kogub kokku Otepää Turismiinfokeskus

Täiendav info:
Lea Ilp
Turismikonsultant
Tel +372 766 1200

Viimati uuendatud Teisipäev, 27 Jaanuar 2015 12:00  


LUMEINFOSÜNDMUSTE KALENDER

KONTAKTANDMED
Lipuväljak 13, 67405 OTEPÄÄ
Tel. +372 766 4800
Mob.+372 515 7139
E-post:
vald@otepaa.ee
Avatud E. 8.00-18.00
T. K. ja N. 8.00-17.00
R. 8.00-15.30
LÕUNA 12.00-13.00
Reedel lõuna kell 12.00-12.30

Kuu vallavolikogus

Otepää Vallavolikogu istung toimub 29. jaanuaril 2015 kell 15.00 Otepää Vallavolikogu III korruse saalis, Lipuväljak 13.

Loe lisa...

Kultuurikalender

Nädal vallavalitsuses

5. nädala eelinfo (26.01. -01.02.2015)
Vallavalitsuse istungite kohta vaata infot SIIT
Loe lisa...

Jurist vastab

Tööinspektsioon koostöös Otepää vallavalitsusega on avanud rubriigi "Jurist vastab". Soovime olla abiks nii tööandjale kui ka töötajale uue töölepinguseadusega harjumisel.

Loe edasi

Otepää Teataja